Hakkımızda


Nova Grup,

Amerika ve Türkiye arasında kurulmuş güçlü bir köprü görevi görmektedir.

Bunun başlıca sebeplerinden birisi, emlak sektöründen yatırım danışmanlığına kadar bir çok konuda uzmanlaşmış köklü bir kadroya sahip olması ve başarılı pazarlama ve organizasyon teknikleri geliştirmiş olmasıdır.

Amerikanın, Florida Eyaletinde kurulmuş olan ancak tüm Amerika genelinde hizmet veren tecrübeli ve dinamik bir şirkettir.Bununla birlikte, Kurucu Genel Müdür Müjdat Güler ve sonradan şirkete katılan diğer ortaklar hukuk, finans, maliye, sanayi, inşaat ve emlak konularında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Nova Grup, Amerika ve Türkiye’de, yatırım ve ticaret konularında, bireysel ve kurumsal bazda kapsamlı  hizmetler vermektedir.

Şirketimiz, Amerika’da yatırım yapmak isteyenlerin yanı sıra, yatırımını yapmış ancak büyüyüp gelişmek isteyen kurumlara da danışmanlık hizmetleri vermektedir.Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, emlak ve yatırım yönetiminden , Amerika’da is kurmayı düşünen girişimciler veya ticari faaliyetlerini Amerika’ya taşımayı düşünen iş adamları için vermiş olduğu hizmetlerden bazıları şöyledir.

Danışmanlık, emlak, dış ticaret, finans, yatırım, yatırım kredisi temini, ,mortgage çözümleri, iş konusunun seçimi, finansman temini,iş planının hazırlanması, şirket türünün seçimi, emlak müşavirliği, proje yatırımları, dış ticaret danışmanlığı ve pazar yaratma.

 

Yatırım Danışmanlığı


Ticari yatırım yapmak isteyenler için gayet iyi kira geliri getiren alışveriş merkezleri, iş yerleri, villalar, apartman daireleri elimizde bulunmaktadır. %10 -%30 arasında peşinatlar ile satin almanizda yatirim danismanligi hizmetleri verilmektedir.. Fizibilite calismasi, uygun kredinin temini calismalarinda firmamizin danismanligindan yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.amerikayatirim.com

Emlak Müşavirliği


Temin etmek istediğiniz emlak (hotel, motel, işyeri, arsa, arazi, villa, apartman dairesi, imalathane, lokanta vs.) için isteğiniz olan bölge, vereceğiniz peşinat miktarı ve yapmak istediğiniz yatırım miktarını bildirmenize müteakip sizin için gerekli araştırma yapılmakta, fiyat, bölge ve son 10 yılda bölgedeki gelişmeler ve ilerideki muhtemel gelişmeler bilgi olarak tarafınıza sunulmakta, seçmeniz için üç alternatif önerilmektedir

Detaylı bilgi için www.novaglobalrealty.com 

Proje Yatırımları

Yatırım yapmak isteyen müteahhitlere, arsa temininden, inşaat maliyetine, bölgedeki satış fiyatlarına kadar proje sunulmakta, yatırım projesi çalışmaları yapılmaktadır.

Yatırım yapmak isteyen müteahhitlere şirket kurularak, arsa alımında, inşaat süresince, mevcut imalatın satılmasında finansman temin edilmektedir.

Kentsel Dönüşüm


6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında çıkarılan kanun gereği şehrin bir bölümünün; mevcut yapı stoklarının olası depremlere karşı risk değerlerinin belirlenmesi, riskli toprak zemin ve riskli yapıların kullanım dışına çıkarılarak yerine zemin yapısına uygun sağlıklı ve yaşanabilir proje üretilmesi ve uygulama yapılmasıdır.


Nova Group,musterek is ortaginin  uzman ve vizyoner şehir plancıları, mühendisleri, sosyologları, ekonomistleri ve mimarları ile kentsel dönüşüm alanında  ile hizmet vermektedir.Bize Ulaşın
  • Copyright © 2014, All Rights Reserved